Головна сторінка                                                                                                                                          кодування сторінки -  UTF-8    

 

Інформація для ЗМІ

Дошка оголошень

Відшкодування ставок  кредиту

Регуляторна політика

Ліцензування

Дозвільна система

Туризм на Київщині

EURO-2012 in Ukraine

Форум

Актуальні теми:

Небезпечні партнери в бізнесі

Как помочь предпринимателю в условиях кризиса?

Анекдоти про бізнес

                                  26 березня 2009 року в місті Славутич Київської області відбулася церемонія завершення технологічної ініціативи „Розробка, планування та керівництво проектом створення міської інформаційної мережі та радіорелейної лінії звязку для міста Славутич”, яка була реалізована в рамках загальноміського проекту „Електронне місто”.

Церемонія була організована Міністерством з реформ в бізнесі, підприємствах та управлінні Великобританії при підтримці Виконавчого комітету Славутицької міської ради. В ході дійства відбувся прямий телеміст з Міністром з реформ на підприємствах, в бізнесі та управлінні Великобританії Майклом О'Брайаном (телеекран був встановлений на центральній площі міста), прийняти участь в якому змогли не тільки представники влади, але і жителі міста Славутич.

 В ході розмови Міністр запевнив що, такий проект лише початок плідної співпраці України та Великобританії, з нашого боку міська влада подякувала Міністру Великобританії за підтримку та участь у проекті.

На нашу думку, сподіваємось, що прокладена оптико-волоконна лінія звязку буде служити на користі не тільки жителям міста, але і сприяти розвитку інфраструктури бізнесу в Україні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт створено та підтримується за власної ініціативи

співробітників представництва Держкомпідприємництва України

у Київській області

Погода в Украине
поисковая система АПОРТ
Powered By UcozCopyright MyCorp © 2008