Головна сторінка                                                                                                                                                   кодування сторінки -  UTF-8

 

Інформація для ЗМІ

Дошка оголошень

Відшкодування ставок  кредиту

Регуляторна політика

Ліцензування

Дозвільна система

Туризм на Київщині

EURO-2012 in Ukraine

Гаряча лінія

Форум

Актуальні теми:

Небезпечні партнери в бізнесі

Как помочь предпринимателю в условиях кризиса?

Анекдоти про бізнес

           

 

19 березня в Посольстві РП в Києві з ініціативи Українського економічного центру в РП пройшла конференція  “Регіональне співробітництво як шанс для розвитку польсько-української економічної співпраці”. Співорганізатором конференції виступив Відділ сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства РП в Києві.

Київська конференція стала продовженням заходів, які Український економічний центр реалізує з метою підтримки міжрегіонального співробітництва, сприяння розвитку малого та середнього бізнесу України та Польщі. Як повідомлялося раніше, 12 січня цього року у Посольстві України в Польщі пройшов перший тур конференції “Регіональне співробітництво як шанс для розвитку польсько-української економічної співпраці”, що зібрала представників польських регіонів, відповідальних за міжнародне співробітництво та підтримку іноземних інвесторів, представників юридичних компаній, банків, ділових кіл. В конференції, що пройшла в Києві, взяли участь представники Державного агентства з інвестицій та інновацій, Державного комітету регуляторної політики та підприємництва, а також Національного агентства з питань іноземних інвестицій та розвитку. Окрім того, на захід прибули представники 16 українських областей, Києва та Автономної Республіки Крим, що займаються проблематикою міжнародного інвестиційного та інноваційного співробітництва. Серед присутніх у залі були також представники юридичних фірм, банків, ділових кіл України та Польщі. Ведучим конференції був віце-президент УЕЦ Артур Чекановський, який привітавши всіх присутніх, представив ціль та програмні положення даного заходу, а також його значення для розвитку двостороннього співробітництва.

Відкрив конференцію керівник Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям, радник-міністр Анджей Грабовський, який виступив перед учасниками з презентацією “Польсько-українські торгівельне та інвестиційне співробітництво. Динаміка розвитку двосторонніх економічних відносин в 2009 році”. Польську частину аудиторії представляли представники Міністерства економіки Польщі, Управління маршалка Мазовецького воєводства, Корпорації страхування експортних кредитів, Агенства розвитку Мазовії, адміністрації міста Ельбльонг (вармінсько-мазурське воєводство) та польських фірм, зацікавлених співпрацею з Україною.Конференція організована за підтримки банку Кредобанк (PKO BP Group, www.kredobank.com.ua) та торгово-дистрибуційного центру Корчова Долина (www.korczowadolina.pl).

Окремо слід відзначити професійно підготовлені презентації, з якими виступили представники двох юридичних компаній — Magnusson (Варшава) та ILF (Харків). Доповіді вищезгаданих учасників були присвячені юридичним аспектам іноземного інвестування, а також проблемам, з якими зустрічаються закордонні інвестори в Україні та Польщі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт створено та підтримується за власної ініціативи

співробітників представництва Держкомпідприємництва України

у Київській області

Погода в Украине UcoZ Web Services
Powered By UcozCopyright MyCorp © 2008