Головна сторінка                                                                                                                                                   кодування сторінки -  UTF-8

 

Інформація для ЗМІ

Дошка оголошень

Відшкодування ставок  кредиту

Регуляторна політика

Ліцензування

Дозвільна система

Туризм на Київщині

EURO-2012 in Ukraine

Гаряча лінія

Форум

Актуальні теми:

Небезпечні партнери в бізнесі

Как помочь предпринимателю в условиях кризиса?

Анекдоти про бізнес

           

 

 

19 лютого 2010 року в м. Києві, в Українському домі відбулася перша Асамблея громадських обєднань організацій малого та середнього бізнесу України, на якій було презентовано програму Вінницького інформаційно – аналітичного центру проблем підприємництва, проектів регламентуючих документів Асамблеї (м. Вінниця) та проект Кодексу честі підприємця (АР Крим). В Асамблеї взяло участь біля двохсот представників громадських організацій, активістів та журналістів з усіх регіонів України.

 

Одним з  головних напрямків роботи Асамблеї є взаємодія з органами державної влади щодо формування і реалізації державної політики у сфері підприємництва в т.ч. у питаннях вдосконалення нормативно-правової бази. Механізмом реалізації зазначеного напрямку є співпраця Асамблеї з Президентом України, Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України, міністерствами, відомствами та установами, що працюють в цій сфері.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт створено та підтримується за власної ініціативи

співробітників представництва Держкомпідприємництва України

у Київській області

Погода в Украине UcoZ Web Services
Powered By UcozCopyright MyCorp © 2008