Головна сторінка                                                                                                                                          кодування сторінки -  UTF-8    

 

Інформація для ЗМІ

Дошка оголошень

Відшкодування ставок  кредиту

Регуляторна політика

Ліцензування

Дозвільна система

Туризм на Київщині

EURO-2012 in Ukraine

Форум

Актуальні теми:

Небезпечні партнери в бізнесі

Как помочь предпринимателю в условиях кризиса?

Анекдоти про бізнес

                                 

06.03.2009

 

6 березня 2009 року працівники Представництва Держкомпідприємництва у Київській області взяли участь у круглому столі на тему: “Презентація підсумкового звіту за результатами діяльності коаліції з моніторингу роботи єдиних дозвільних центрів (ЄДЦ)”.

Коаліцією з моніторингу роботи ЄДЦ, яка об’єднувала в собі шість громадських організацій представлених регіонами в яких проводився моніторинг (Київська, Хмельницька, Івано-Франківська, Луганська, Миколаївська, Чернігівська області, а також АР Крим /м. Євпаторія/)  було презентовано підсумковий звіт за результатами діяльності коаліції громадських організацій з моніторингу роботи ЄДЦ.

Процедура проведення моніторингу відбулася протягом вересня-лютого 2008 року метою якої було:

· визначити недоліки в діяльності ЄДЦ

· виявити напрямки вдосконалення роботи ЄДЦ.

Головними напрямками моніторингу ЄДЦ було:

· нормативно-правове забезпечення

· якість послуг

· взаємодія в рамках ЄДЦ

· місцева політика

· обсяг послуг

· кадрове забезпечення

За підсумками розгляду звіту та обговорень було встановлено, що є необхідним внесення змін до Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності” зокрема у частині повноважень (статусу) адміністратора та самої процедури видачі документів дозвільного характеру.

Актуальним питанням, яке обговорювалось було також прийняття Закону України Про перелік документів дозвільного характеру, який надасть можливість на законодавчому рівні чітко визначати  документ дозвільного характеру.

Директором департаменту дозвільної системи Держкомпідприємництва України, Андрєєвим О.В., було озвучено, що над проблематикою, яка склалась у сфері дозвільної системи, сьогодні ведеться ефективна робота зокрема у частині внесення змін у законодавчу базу, яка регулює дані питання.

Слід відмітити той факт, що в процесі моніторингу було встановлено, що ЄДЦ позитивно сприймаються, як  суб’єктами господарювання так і представниками дозвільних органів. Так вважають майже 80% опитаних підприємців та 65% представників дозвільних органів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт створено та підтримується за власної ініціативи

співробітників представництва Держкомпідприємництва України

у Київській області

Погода в Украине
поисковая система АПОРТ
Powered By UcozCopyright MyCorp © 2008