Головна сторінка                                                                                                                                                   кодування сторінки -  UTF-8

 

Інформація для ЗМІ

Дошка оголошень......

Відшкодування ставок кредиту

Ліцензування

Дозвільна система

Туризм на Київщині

EURO-2012 in Ukraine

Гаряча лінія

Форум

Актуальні теми:

Небезпечні партнери в бізнесі

Как помочь предпринимателю в условиях кризиса?

Анекдоти про бізнес

 

Українсько-македонський бізнес-форум

20 лютого 2009 року в рамках робочого візиту Віце-прем’єр-міністра Республіки Македонія пана Зорана Ставреського до України в приміщенні ТПП України був проведений бізнес-форум з українськими та македонськими підприємцями.

На форумі виступали Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Македонія  в Україні – пан Ілія Ісайловський, Віце-прем’єр-міністр Республіки Македонія – пан Зоран Ставреський, Міністр економіки Республіки Македонія – пан Фатмір Басіді, Міністр транспорту і зв’язку Республіки Македонія – пан Міле Янакієвський. Учасників форуму також привітали Президент ТПП України Сергій  Скрипченко та заступник Міністра економіки України Валерій Пятницький.

Учасники форуму обговорили сучасний стан та перспективи розвитку українських та македонських підприємців. Найбільшу при цьому увагу приділяли розвитку таких галузей як енергетика і туризм.

Окрім цього, македонські фірми зацікавлені у створенні спільних підприємств як на території Македонії, так і в Україні із залученням інвестицій за такими напрямами як будівництво, виробництво сталевих конструкцій, меблів, медичного обладнання, ліків... Також наших колег цікавлять інвестиційні проекти в агробізнесі.

Міністр економіки Республіки Македонія пан Фатмір Басіді розповів про створення такого проекту як Гідроцентралі (створення гідроєлектростанцій, вітрових станцій, станцій працюючих на біомасі, створення котельні у м. Скоп’є та ін.). Дуже велику ставку македонські урядовці роблять на розвиток туризму (винний, зелений, озерний, культурний та ін.) і сподіваються вже найближчим часом приймати туристів з усіх країн світу, у тому числі й з України.

Одним з перспективних регіонів в Україні македонські підприємці вважають Київщину, особливо з огляду на майбутнє проведення чемпіонату світу з футболу EURO-2012. У цьому контексті одним з найпривабливіших напрямів може стати будівництво автошляхів.

В разі зацікавленості підприємців Київщини у розвитку співробітництва з македонськими партнерами за вище зазначеними та іншими напрямами, просимо звертатися до Представництва Держкомпідприємництва України в Київській області або Торгово-промислової палати України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт створено та підтримується за власної ініціативи

співробітників представництва Держкомпідприємництва України

у Київській області

Погода в Украине UcoZ Web Services
Powered By UcozCopyright MyCorp © 2008