Головна сторінка

15.05.2009

 

Інформація для ЗМІ

Дошка оголошень

Відшкодування ставок  кредиту

Регуляторна політика

Ліцензування

Дозвільна система

Туризм на Київщині

EURO-2012 in Ukraine

Гаряча лінія

Форум

Актуальні теми:

Небезпечні партнери в бізнесі

Как помочь предпринимателю в условиях кризиса?

Анекдоти про бізнес

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.10.2008

Поліський район

Перелік земельних ділянок які пропонуються для надання в оренду

Ділянка № 1

Землі запасу, сільськогосподаоського призначення, рілля. Площа земельної ділянки 130,2 га. Земельна ділянка розташована за межами села Вовчків на території Вовчіквської сільської ради. Відстань до автомагістралі Київ – Мінськ прилягає до залізничної станції Вільча – 25 км, до села  Вовчаків – 1 км, до Києва – 111 км.

Ділянка № 2

Землі запасу, сільськогосподаоського призначення, рілля. Площа земельної ділянки 866 га. Земельна ділянка розташована за межами села Шкнева на території Шкневської сільської ради. Відстань до автомагістралі Київ – Мінськ – 1 км, до залізничної станції Вільча – 28 км, до села  Шкневи – 1 км, до Києва – 115 км.

Ділянка № 3

Землі запасу, сільськогосподаоського призначення, рілля. Площа земельної ділянки 648,3 га. Земельна ділянка розташована за межами села Луговики на території Луговицької сільської ради. Відстань до автомагістралі Київ – Мінськ – 3 км, до залізничної станції Вільча – 20 км, до села  Луговики – 2 км, до Києва – 125 км.

Ділянка № 4

Землі запасу, сільськогосподаоського призначення, рілля. Площа земельної ділянки 158,9 га. Земельна ділянка розташована за межами села Дубова на території Красятицької селищної ради. Прилягає до автомагістралі Київ – Мінськ, до залізничної станції Вільча – 26 км, до районного центра смт. Красятичі – 4 км, до Києва – 110 км.

Ділянка № 5

Земельна ділянка молочно – тваринницької ферми, розміщена на півничному сході від села Марянівка. Площа земельної ділянки 16,9 га. Земельна ділянка розташована за межами населеного пункту. Відстань до траси Київ – Овруч тановить 1,6 км, до залізничної станції Вільча – 18 км, до Києва – 124 км. На території МТФ є водопостачання, електропостачання.

Ділянка № 6

Земельна ділянка молочно – тваринницької ферми, розміщена на південному сході села Дубова Поліського району Київської області. Площа земельної ділянки 5,6 га. Земельна ділянка розташована за межами населеного пункту. Відстань до траси Київ – Овруч тановить 0,5 км, до залізничної станції Вільча – 28 км, до Києва – 112 км. На території МТФ є електропостачання.

Ділянка № 7

Земельна ділянка складських приміщень розміщена на південному сході села Красятичі Поліського району Київської області. Загальна площа земельної ділянки становить 10,0 га. Земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту. Відстань до траси Київ – Овруч становить 0,2 км, до Києва – 112 км, до залізничної станції Вільча – 30 км. На території складських приміщень є електропостачання.

Ділянка № 8

Земельна ділянка молочно – тваринницької ферми, розміщена на півночі села Вересня Поліського району Київської області. Площа земельної ділянки 6,7 га. Земельна ділянка розташована за межами населеного пункту. Відстань до траси Київ – Овруч тановить 3,5 км, до залізничної станції Вільча – 34 км, до Києва – 111 км. На території МТФ є електропостачання.

Ділянка № 9

Земельна ділянка молочно – тваринницької ферми, розміщена на сході села Вересня Поліського району Київської області. Площа земельної ділянки 2,4 га. Земельна ділянка розташована за межами населеного пункту. Відстань до траси Київ – Овруч тановить 7,5 км, до залізничної станції Вільча – 34 км, до Києва – 115 км. На території МТФ є електропостачання.

Ділянка № 10

Земельна ділянка цегельного заводу розміщена на сході села Млачівка Поліського району Київської області. Площа земельної ділянки 33,2 га. Земельна ділянка розташована за межами населеного пункту. Відстань до траси Київ – Овруч тановить 5,0 км, до залізничної станції Вільча – 20 км, до Києва – 125 км. На території цегельного заводу є електропостачання, водопостачання.

 

Контакти Поліської РДА:

07053, Київська область, Поліський район,

с. Красятичі, вул. Жовтнева, 81

тел. (292) 5-15-44;

факс: (292) 5-15-47

 

сайт створено та підтримується за власної ініціативи

співробітників представництва Держкомпідприємництва України

у Київській області