Головна сторінка

02.06.2009

 

Інформація для ЗМІ

Дошка оголошень

Відшкодування ставок  кредиту

Регуляторна політика

Ліцензування

Дозвільна система

Туризм на Київщині

EURO-2012 in Ukraine

Гаряча лінія

Форум

Актуальні теми:

Небезпечні партнери в бізнесі

Как помочь предпринимателю в условиях кризиса?

Анекдоти про бізнес

22.05.2009 р.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Повідомлення

про оприлюднення проекту Наказу Головного управління ветеринарної медицини в Київській області "Про внесення змін до тарифів за ветеринарні послуги, які надаються установами ветеринарної медицини Київської області "

Головним управлінням ветеринарної медицини в Київській області розроблено проект наказу“Про внесення змін до тарифів за ветеринарні послуги, що надаються установами ветеринарної медицини Київської області».

 Змістом наказу є індексація тарифів на ветпослуги з метою забезпечення відповідного рівня заробітної плати працівникам ветустанов області та видатків на ремонт приміщень, придбання ветпрепаратів, на поточні витрати.

Зазначений проект наказу, відповідний аналіз регуляторного впливу та звіт про базове відстеження щодо даного регуляторного акта оприлюднюються з 22.05.09. на веб-сайті  Київської обласної державної адміністрації http://www.kyiv-obl.gov.ua в розділі „Економіка - Оприлюднення проектів регуляторних актів” та на веб-сайті представництва Держкопідприємництва у Київській області http://dkrp-kyivobl.gov.ua в розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання,  фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовому вигляді на протязі одного місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акту за адресами:

- Головного управління ветеринарної медицини в Київській області - 01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська 13, тел. (044) 234-90-75 235-20-59, Е-mаil: buhobl@ukr.net;

- Представництва Держкомпідприємництва України в Київській області 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 4-а, тел. (044) 417-61-46; Е-mаil: dkrp_kyiv_obl@ukr.net.

 

 

 

Начальник Головного управління                                                                     М.В.Ляпунов

 

 

сайт створено та підтримується за власної ініціативи

співробітників представництва Держкомпідприємництва України

у Київській області