Головна сторінка                                                                                                                                                   кодування сторінки -  UTF-8

 

 

Інформація про юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

Інформація для ЗМІ

Дошка оголошень

Відшкодування ставок  кредиту

Державна реєстрація

Регуляторна політика

Ліцензування

Дозвільна система

Туризм на Київщині

EURO-2012 in Ukraine

Гаряча лінія

ФОРУМ

Актуальні теми:

Дошка оголошень

Небезпечні партнери в бізнесі

Как помочь предпринимателю в условиях кризиса?

Анекдоти про бізнес

 

Information about Kiev region

 

Європейська хартія для малих підприємств

European Charter for Small Enterprises

 

 

 

Швейцарська організація сприяння імпорту SIPPO організовує місію з метою ознайомлення експортоорієнтованих українських підприємств та організацій з умовами експорту товарів на ринки Європи та на ринки третіх країн

 

Швейцарська організація сприяння імпорту SIPPO організовує в період з 8 по 17 березня 2010 року в Україні місію з метою ознайомлення експортоорієнтованих українських підприємств та організацій з умовами експорту товарів на ринки Європи та на ринки третіх країн.

Основний наголос роботи SIPPO зосереджений на МСП рибного та аквакультурного секторів, а також виробників їх продукції.

Метою місії є відбір українських компаній для участі у Європейській виставці морепродуктів (European Seafood exposition, ESE), що проводиться на щорічній основі у квітні в м. Брюссель, впродовж трьох наступних років за підтримки SIPPO. Перша нагода участі для українських підприємств - 2011 рік.

Загальна інформація щодо діяльності SIPPO розміщена на веб-сторінці організації. Потенційні учасники мають заповнити Анкету (Fish and Seafood Questionary) англійською мовою до 17 лютого. За додатковою інформацією звертайтеся в відділ експортної підтримки Департаменту розвитку підприємництва, Кондратчук Катерина Сергіївна, тел. 285-80-19. kondratchuk@dkrp.gov.ua.

В рамках зазначеної місії планується проведення 1 або 2-х денного семінарів щодо вимог харчових стандартів для імпорту в ЄС і Швейцарію та проблем сталого розвитку у даному секторі. Один семінар планується провести на початку місії, інший – через тиждень. Місце та дата семінарів будуть визначені пізніше, по результатах опрацювання надісланих анкет.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт створено та підтримується за власної ініціативи

співробітників представництва Держкомпідприємництва України

у Київській області

Погода в Украине UcoZ Web Services
Powered By UcozCopyright MyCorp © 2008