Головна сторінка                                                                                                                                                   кодування сторінки -  UTF-8

 

 

Інформація про юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

Інформація для ЗМІ

Дошка оголошень

Відшкодування ставок  кредиту

Державна реєстрація

Регуляторна політика

Ліцензування

Дозвільна система

Туризм на Київщині

EURO-2012 in Ukraine

Гаряча лінія

ФОРУМ

Актуальні теми:

Дошка оголошень

Небезпечні партнери в бізнесі

Как помочь предпринимателю в условиях кризиса?

Анекдоти про бізнес

 

Information about Kiev region

 

Європейська хартія для малих підприємств

European Charter for Small Enterprises

 

 

 

Програма Торгівельної місії у Туреччині 24-27 травня 2010 р.

У період з 24 по 27 травня 2010 року у м. Трабзон (Туреччина) Підсекретаріат з зовнішньої торгівлі при Прем’єр-Міністрі Турецької Республіки спільно зі Спілкою експортерів Східного Чорномор’я, з метою розвитку ринку будівельних матеріалів Туреччини, організовують програму Торгівельної місії для представників компаній-імпортерів відповідної продукції з України.

У рамках зазначеної програми представники українських компаній матимуть унікальну нагоду зустрітися з провідними виробниками та експортерами будівельних матеріалів регіону Чорного моря Туреччини. 

Програма Торговельної місії передбачає проведення двосторонніх зустрічей між українськими та турецькими бізнесменами, а також відвідування підприємств за кошти організаторів.

Витрати на проживання у готелі, сніданок та трансфер аеропорт-готель-аеропорт забезпечує турецька сторона, витрати на дорогу (переліт Україна-Туреччина-Україна) оплачують самі учасники.

У зазначеному заході бажана участь українських фірм, що обиратимуться з числа підприємств, працюючих у відповідному секторі економіки України, мають потенціал для імпорту відповідної продукції та не мають власного представництва у Туреччині.

З усіх питань щодо участі у програмі Торгівельної місії потрібно звертатись до Офісу Торгового Радника Посольства Туреччини в Україні за номером телефону: (044) 284 83 17.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт створено та підтримується за власної ініціативи

співробітників представництва Держкомпідприємництва України

у Київській області

Погода в Украине UcoZ Web Services
Powered By UcozCopyright MyCorp © 2008